Jälgi meid

Jalgpall

Massimiliano Allegri eelistas Juventusesse naasmist Real Madridi treeneritoolile

Uueks hooajaks Juventuse juurde naasnud Massimiliano Allegri tunnistas, et tal oli laual ka Real Madridi pakkumine, aga ta loobus sellest.

Allegri sõlmis Juvega nelja-aastase lepingu maikuu lõpus, kui Real otsis järglast Zinedine Zidane’ile. Lõpuks toodi meeskonda juhendama teine itaallane Carlo Ancelotti.

“Ma tahan tänada Real Madridi presidenti mulle pakutud võimaluse eest. Valisin Juventuse, sest armastan klubi ja kuna ma usun sellesse noorde meeskonda,” ütles Allegri teda tutvustanud pressikonverentsil.

“Ma alustan Juventuse juures uut peatükki. Meeskonnas on mitmed noormängijad, kes peavad arenema. On ka kogenud mängijaid nagu (Cristiano) Ronaldo, (Georgio) Chellini ja (Leonardo) Bonucci. See kolmik peab klubile ja meeskonnale andma lisaväärtust, tuues väljakule kogemusi ja tehnilisi oskusi, aga nad peavad olema ka eeskujuks noorematele mängijatele.”

Allegri esimene periood Vana Daami juures oli aastatel 2014-2019, mil ta viis Juventuse viie Serie A tiitlini ning nelja Itaalia karikavõiduni. Samuti mängiti tema juhendamisel kahes Meistrite liiga finaalis. Allegri poolt näidatud võiduprotsent 70,48 on klubi ajaloo parim.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds