Manchesteri klubid said üllatuskaotused, Liverpooli edu juba 8 punkti

Premier League´i kaheksanda vooru pühapäevastes kohtumistes jooksid platsile mitmed suurklubid. Kui Arsenal ja Chelsea suutsid noppida oma kohtumistes võidupunktid, siis Manchesteri klubid said kirja üllatuskaotused.

Manchester City läks koduväljakul vastamisi Wolvverhamptoniga, kelle senine hooaeg on olnud üsna suur pettumus. Esimest poolaega domineeris küll kodumeeskond, kuid raamidesse suudeti teha vaid kaks pealelööki ning kumbki neist ei osutunud piisavalt ohtlikuks Wolvesi puuriluku jaoks.

Teisel poolajal jätkas City domineerimist ning suutis ka ohtlike olukordi tekitada, kuid skoori avas hoopis Wolves. 80ndal minutil oli täpne Traore, kes realiseeris Jimeneze suurepärase eeltöö. Minutid hiljem nõudis City Gabriel Jesuse kukutamise eest penaltit, kuid seda ei antud. Hoopis Wolves suutis veel ühe ära lüüa ning taaskord oli täpne Traore. Kohtumine lõppeski tulemusega 0:2.

Teine Manchester klubi Manchester United sõitis külla Newcastlega. Mõlema meeskonna koosseisus oli mitmeid puudujaid ja seda oli ka mängupildis näha. Väga palju tehti praaki ning väravaolukorrad olid väga harvad tekkima. Esimene poolaeg lõppeski tulemusega 0:0.

Teisel poolajal oli aktiivsem pool Manchester United, kuid nagu öeldakse – kui ise ei löö, siis lüüakse sulle. 72. minutil skooris kauglöögiga Matthew Longstaff ning viis Newcastle 1:0 juhtima. Võõrsil meeskond üritas küll viimasel kahekümnel minutil mängu pööret tuua, kuid Newcastle kaitse pidas vastu. Tulemuseks 1:0.