Jälgi meid

Jalgpall

David de Gea ei saa aru, mis Manchester Unitedis toimub: “Ilmselt on tegemist kõige keerulisema ajaga, mida olen siin kogenud”

de gea fail face

Manchester United libastus eile jälle kui pidi Inglismaa Kõrgliigas vastu võtma järjekordse kaotuse. Seekord vannuti alla Newcastle Unitedile. Liigatabelis ollakse nüüd langetud lausa 12. kohale, olles 8 vooruga kogutud, vaid 9 punkti.

Sellest ajast peale kui Manchester United palkas Ole Gunnar Solskjaeri klubi ametlikuks peatreeneriks on 20. peetud mängust võidetud kõigest 6, kaotatud 8 ning viigistatud 6.  Endale on lastud lüüa lausa 30 väravat samal ajal kui vastaste võrku on sahistatud kõigest 23. korral.

Meeskonna väravavaht David de Gea, kes hiljuti klubiga uue pikaajalise lepingu sõlmis, ei saa aru, mis on toimumas:

“Arvan, et peame paljudes valdkondadeks paremaks saama. Newcastle oli parem meeskond. See on meie jaoks raske olukord, kuid peame edasi võitlema. Tõenäoliselt on see minu raskeimaks ajaks siin. Me pole suutnud viimase kahe mängu jooksul isegi väravat lüüa. Peame poolehoidjate ees vabandust paluma”.

Inglismaa Kõrgliiga läks nüüd koondistepausile ning mängudega jätkatakse 19. oktoobril.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds