Jälgi meid

Jalgpall

Manchester Unitedi legendi arvates võib Cavani olla parem täiendus, kui oleks seda olnud Jadon Sancho

Manchester Unitedi legend Patrice Evra avaldas arvamust, et Edinson Cavani võib olla klubi jaoks parem täiendus, kui oleks seda olnud Jadon Sancho.

Endine Unitedi vasakkaitsja andis Sky Sportsile intervjuu, kus kiitis muuhulgas ka Cavani debüüti Premier Leagues. Evra sõnul toob endine PSG ründaja Inglise klubisse vajalikku kogemust ja liidriomadusi:”Meil on vaja mehi, meil on vaja karaktereid. See on põhjus. Paljud inimesed kindlasti ei nõustu, aga minu jaoks on ta suurepärane täiendust.”

“See meeskond vajab valmis mängijaid. Kui Cavani väljakule tuli ja tegi esimese pallipuute…ta on heas vormis. Fännid oleksid kindlasti eelistanud Jadon Sanchot, aga tegelikult ongi meil vaja Cavani taolist mängijat. Isiksusi, kes ei karda.”

33-aastane Uruguay ründaja oli statistika järgi üks viimase kümnendi parimaid ründajaid maailmas ning lõi PSG eest kokku 200 väravat, enamat pole suutnud keegi. Hoolimata sellest, et Cavani tundub kaugel oma parimate päevade tasemest, peaks ta olema tubliks abiks Manchesteri meeskonnale väljakul ja ka sellest eemal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds