Jälgi meid

Jalgpall

Adam Lallana kommenteeris Liverpoolist lahkumist ja Brightonisse siirdumist

Adam Lallana tunnistab, et nautis ka oma viimaseid nädalaid Liverpoolis. Seda kõike hoolimata sellest, et enam mänguaega ei jagunud ja klubist lahkumine kindel.

Poolkaitsja veetis Liverpoolis kuus omanäolist hooaega ning sel suvel liitus Brightoniga. Vigastuste ja uute liitujate tõttu vähenes viimastel hooaegadel Lallana mänguaeg märgatavalt. Kogu saldoks jäi 178 kohtumist ja 22 väravat.

“Kui lõpuks jõudis kohale, et see hooaeg jääb Liverpoolis mu viimaseks…tahtsin ma nautida igat päeva ja võtta sellest viimast. Iga treeningut mängisin, nagu see oleks viimane.”

“Nautisin viimast kuute, seitset, kaheksat kuud sama palju kui ülejäänud aastaid klubis.”

Lallana on tänavu uue koduklubi Brightoni eest väljakul käinud viiel korral:”Uute inimeste ja meeskonnakaaslastega kohtumine ja koostöö ehitamine on väga värskendav. Ja see on midagi, mida ma vajasin. See on olnud absoluutselt fantastiline.”

Enne Liverpooli aastaid pallis Lallana Southamptonis. Seega oli tema liitumine Brightoniga väikeseks üllatuseks. Kui inglane saab ka järgmises kohtumises Birghtoni eest platsile, siis see on mängumehe jaoks esimene kord peale hooaega 2016-17, kui saab väljakul olla kuues kohtumises järjest.

“Vahest teen treeningutel 80%, vahest 100%. Treener ütles, et ma olen siin kolm aastat, mitte kolm kuud. Seega ma hoian treeningkoormused natukene madalamad. Ei ole tähtis, kui palju sa teed, vaid kui hea kvaliteediga ja pühendunult sa teed.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds