Jälgi meid

Jalgpall

Manchester United valmistub 130-miljoni Naelsterlingu suuruseks osturalliks

Inglismaa väljaanne Evening Standard kirjutab, et Manchester United on valmis kahe kaitsja eest kokku käima välja lausa 130 miljonit Naelsterlingut.

Punaste kuradite peatreener Ole Gunnar Solskjær asuvat esimese asjana oma tagalat kindlustama ning 21-aastasest Aaron Wan-Bissakast peaks saama esimene täiendus kaitseliinis. Mehe koduklubi Crystal Palace on juba esimese 40-miljoni Naelsterlingu suuruse pakkumise tagasi lükanud, kuid Unitedi peatreener usub, 50 miljoni eest peaks tehing siiski tehtud saama.

Teiseks meheks, kes Ole Gunnar Solskjæri nimekirjas on, on Harry Maguire. Leicester soovib oma hinnatud keskkaitsja eest 90-miljonit Naelsterlingut, kuid Unitedi arust peaks mehe siiski 80-ga kätte saama.

Endine Norra koondislane ning Manchester Unitedi ründaja Solskjær usub, et klubi hiilguse taastamine peaks alguse saama just kaitseliinist ning, et Maguire on meheks, kes võib tõusta Liverpoolis palliva Virgil van Dijki tasemele.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds