Jälgi meid

Jalgpall

Juventuse poolehoidjad pole Maurizio Sarri saabumisest vaimustuses?

Sky Italy kirjutab, et Maurizio Sarrist saab Juventuse uus peatreener koheselt kui Chelsea ta lahkumist kinnitab.

Itaalia jalgpalli ekspert Adam Digby andis tuntud meediaväljaandele intervjuu, mida valitseva meistri fännid asjast arvavad.

“Arvan, et Juve fännid on tõenäoliselt üpriski külmad. Neile tundub nagu neile oleks lubatud Pep Guardiolat või Mauricio Pochettinot, kuid nüüd on sunnitud “leppima” Sarriga. Mõned isegi usuvad, et viivitus on tingitud sellest, et klubi juhtkond proovib siiani kedagi teist leida. Sarri on ülbe tegelene, kes on mitmel korral minevikus Juventuse fännid endast välja viinud. Seda kui kaua tal nende südamete võitmiseks aega läheb, näitab aeg,” ütles itaallane.

“Tundub, et Sarril läheb tavaliselt oma ideede mängijatele kohaletoimetamiseks aega. See omakorda ei sobi Juvele, sest klubi mentaliteediks on võita ükskõik, mis hinna eest. Kui selles ei õnnestuta, siis tuntakse, et raha, mis kulutati Cristiano Ronaldo ning teiste mängijatele peale, on maha visatud”.

Maurizio Sarri olevat Chelsea-ga oma lahkumise tingimsutes kokku leppinud ning see teoks saama kui mitte lähimate tundide, siis päevade jooksul.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds