Manchester United ja Chelsea kaotasid punkte, Manchester City võidukas

Manchester United mängist teist vooru järjest viiki, sedapuhku 1:1 võõrsil Southamptoni vastu. Chelsea läks Sheffield Unitedi vastu 2:0 juhtima, kuid lasi lõpuks 2:2 viigistada. Manchester City ennast üllatada ei lasknud – Brightoni vastu kindel 4:0 võit.

Päeva esimeses kohtumises pani kohtumisega Manchester Unitediga palli mängu Southampton. Algus kulges küllaltki võrdselt, kuid juba 10-ndal minutil pääses Manu 1:0 juhtima, kui ilusa värava lõi Daniel James.

Peale seda tuli järgmist väravat oodata veidikene üle pooltunni. 58-ndal minutil lõi peaga värava Jannik Vestergaard. 73-ndal minutil jäi Southampton punase kaardi tõttu kümnekesi väljakule, kuid Manu surve ei kandnud vilja ning kohtumine lõppes tulemusega 1:1.

Chelsea kohtus koduväljakul Sheffield Unitediga ning esimene poolaeg kulges Londoni klubile väga positiivselt. Kahel korral skooris Tammy Abraham ning tundus, et võitjas ei ole kahtlust. Teine poolaeg oli aga ohtlikum külalismeeskond ning juba 46-ndal minutil lõi Robinson Sheffieldi avavärava. Lõppskoori 2:2 vormistas Zouma õnnetu omavärav.

Valitsev meister Manchester City jaoks oli koduväljaku kohtumine Brightoni vastu üsna lihtne tööpäev. Kevin De Bruyne viis City juba teisel minutil 1:0 juhtima. Teise ja kolmanda värava lõi Agüero ning seisu 4:0 vormistas Bernardo Silva.

Teistes kohtumistes alistas Crystal Palace 1:0 Aston Villa, Leicester City 3:1 Bournemouthi ja West Ham 2:0 Norwichi. Newscastle ja Watford pallisid 1:1 viiki.