Jälgi meid

Jalgpall

Kirik süüdistab Wayne Rooneyt seotusega online kasiinoga

rooney kasiino numbriga

Wayne Rooney üleminekuleping, mis hiljaaegu avalikustati makstakse osalt kinni ühe maailmas tuntud online kasiino poolt.

Nii Inglismaa Kirik kui mõningad tervishoiu spetsialistid kritiseerivad nüüd endist Inglismaa koondise kaptenit, et too liitub Derby Countyga ning tehingust võidab enim tuntud spordiennustus ning kasiino ettevõte 32Red.

32-aastane Rooney liitub Derby Countyga 2020. aasta jaanuaris ning hakkan nädalas teenima 90 000 Naelsterlingut. Tegemist on summaga, mis on fenomenaalne just sellepärast, et tegemist ei ole Premier League ehk Inglismaa Kõrgliiga klubiga. Osa sellest maksab kinni kasiino 32Red. Lisaks sellele hakkab Rooney klubis kandma särginumbrit 32, mis ilmselgelt suurele sponsorile viitab.

Dr Alan Smith, kes on kiriku esindaja ütles tehingut kommenteerimaks, et kuulsused ning avaliku elu tegelased peaksid rohkem tähelepanu pöörama sellele, mida nende otsused kaasa võivad tuua ning, et Rooney oleks pidanud antud särginumbri kandmisest keelduma.

“Staarid peavad aru saama, et nad ei tee fännidele sellega teenet kui kannavad särke koos hasartmänguoperaatorite logodega,” ütles mees The Guardianile antud intervjuus. Lisaks sellele võtsid ka mitmed tervisekaitse spetsialistid antud teemal sõna ning kutsusid valitsust ülesse hasartmängureklaamide keelustamisele.

Lisaks sellele pole 32Red tuntud kui kõige vastutustundlikum ettevõte. Nimelt ei suutnud ettevõte eelmisel aastal täita KYC reegleid ning sai vastavat litsentsi pakkuvalt asutuselt üle 2 miljoni Naela suuruse trahvi osaliseks.

Oluline on märkida, et vastav kasiino Eesti litsentsi ei oma ning ilmselt seda ka ei saaks, sest Eestis tegutsemiseks peavad ettevõtted täitma ära kõik EMTA kehtestatud reeglid ning tingimused.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds