Manchester United alistas Fulhami tänu viimase minuti väravale

Inglismaa kõrgliigas sai teise ülivalusa kaotuse järjest Fulham, kui üleminutite väravast kaotati 1:2 Manchester Unitedile.

Alles eelmises voorus pidi Fulham tunnistama Manchester City 2:1 paremust. Võiduvärav löödi viiendal lisaminutil penaltist. Nüüd kinkis Fulhamile teise valusa kaotuse teine Manchesteri klubi, kui 18-aastane Alejandro Garnacho sahistas väravavõrku viimasel lisaminutil.

Ten Hagi hoolealuses asusid kohtumist esimesel poolajal Erikseni väravast juhtima, kuid koduväljakul mänginud Fulham viigistas 61. minutil. Otsustav värav sündis kolmandal lisaminutil, kui Garnacho oli vastaste kaitsjatest kiirem ning lükkas palli täpselt alla nurka.

Manchester United suundub MM-i pausile viiendalt positsioonilt, Fulhami leiame üheksandalt tabelirealt.