Jälgi meid

Jalgpall

Kes on MM-i pausile suundudes tippliigade suurimad skoorijad?

Jalgpalli tippliigasid ootab ees MM-i paus ning ühtlasi on hea aeg teha vahekokkuvõtteid. Vaatame, kes on tippliigade suurimad skoorijad.

Inglismaa Premier League´i hetke parim skoorija on loomulikult Erling Haaland 18 väravaga. Talle järgnevad Harry Kane 12 ja Ivan Toney 10 väravaga. Liverpooli staaril Mo Salah´l on kirjas vaid 6 väravat.

Saksamaa Bundesligas on enim väravavõrke sahistanud prantslased. Esikohal 12 väravaga Salzburgi mängumees Christopher Nkunku ja teisel kohal 10 väravaga Marcus Thuram.

Hispaania La Ligasse on kolinud tavapärane Bundesliga skoorikuningas Robert Lewandowski, kes juhib sealgi tabelit 13 väravaga. Järgneb Borja Iglesias 8 väravaga.

Itaalias on enim vastasmeeskondadele pahandust teinud Nigeeria koondise ja Napoli ründaja Victor Osimhen 9 väravaga. 8 väravat on kirjas Austria vanameistril Marko Arnautovicil.

Prantsusmaa kõrgliigas ruulivad PSG mängumehed. Mbappe on resultatiivseim 12 väravaga ja talle järgneb Neymar 11 väravaga. Messi on liiga parim söötude andja kümne resultatiivse sööduga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds