Manchester City alistas Newcastle Unitedi ning tagas koha FA Karika poolfinaalis

Manchester City alistas eile Newcastle Unitedi 2-0 ning tagas koha FA Karika poolfinaalis. Poolfinaalides kohtuvad omavahel Arsenal ning Manchester City ja Manchester United ning Chelsea.

City oli algusest peale domineerivamaks pooleks ning Newcastle`l palju võimalusi ei tekkinud. Kogu kohtumise vältel  suudeti Pep Guardiola poolt juhitud meeskonna väravale teha kõigest ühe täpse pealelöögi.

City läks mängu 37. minutil juhtima kui penaltipunktist oli täpne Kevin De Bruyne. Karistuslöögi teenis Gabriel Jesus Fabian Schäri rumalast veast.

68. minutil tegi Raheem Sterling seisuks 2-0 ning matš oligi otsustatud. City võttis hoo maha ning veeretas palli kuni 90 minutit täis sai. Newcastle midagi ohtlikku korraldada ei suutnud.

De Bruyne on nüüd löönud värava kolmes neljast Koroonaviiruse pausile järgnenud mängus. Kokku on belglane löönud 12 väravat ning andud lausa 18 resultatiivset söötu.