Jälgi meid

Jalgpall

Danny Ingsil on võimalus tõusta üllatusmehena Inglismaa Kõrgliiga parimaks väravakütiks

Danny Ings

Southampton alistas eilses Inglismaa Kõrgliiga kohtumises 3-1 Watfordi. Danny Ings sai oma nimele järjekordsed 2 tabamust.

Ründaja on sel hooajal Premier League`s skoori teinud juba 18 korral. Mees hoiab väravalööjate edetabelis hetkel teist kohta. Temast eespool asub Jamie Vardy, kes on vastaste võrku sahistanud ühel korral rohkem.

Southamptoni peatreeneril jätkub inglase kohta vaid positiivseid sõnu.

“Ta on meeskonnale ülimalt tähtis. Kui ta jääb vabaks, siis ta lööb ka värava. Ta on praegu isegi paremas vormis kui enne pausile minekut. Ta nägi karantiini ajal kõvasti vaeva ning on täielik professionaal. Ta annab alati meeskonna eest kõik, mis suudab,” kirjeldas austerlasest peatreener ründaja omadusi.

27-aastane Ings saabus meeskonda 2019. aasta suvel Liverpoolist. Mees veetis Southamptonis ka eelmise hooaja kui oli seal laenul. Mehe karjääri on varjutanud ülimalt tõsised pikaajalised vigastused, millest ründaja siiani alati välja on tulnud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds