Jälgi meid

Jalgpall

Manchester City alistanud Teemu Pukki: “Näitasime, milleks võimelised oleme”

Eile õhtul lõhkes, võibolla käesoleva hooaja Inglismaa Kõrgliiga suurim, üllatuspomm kui Norwich surus kodustaadionil 3-2 põlvili ei kellegi muu kui tiitlikaitsja Manchester City enda.

Soomlasest ründaja Teemu Pukki mängis kohtumises taas suurt rolli, sest andis nii väravasöödu kui skooris ka ühel korral ise.

Mees on alanud hooajal skoorinud viie mängu jooksul lausa kuus korda ning andnud ka kaks resultatiivset söötu.

“Meie jaoks oli ülimalt oluline siit 3 punkti kaasa võtta, sest ainult 3 meil siiani ju oligi. Muidugi annab see meile enesekindlust, et minna edasi ja mängida hästi ka järgmised kaks mängu. Näitasime täna, et oleme hea meeskond ning, et meid ei tohiks alahinnata,” ütles ründaja mängujärgses intervjuus meediale.

Mängu kaotanud Manchester City asub hetkel Inglismaa Kõrgliiga tabelis teisel real ning jääb juba eile 3-1 Newcastle`i alistanud Liverpoolist maha 5 punktiga. Ühe mängu vähem pidanud Arsenalil avaneb võimalus -juhul kui võidetakse tänane kohtumine- tõusta valitseva meistriga samale pulgale.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds