Jälgi meid

Jalgpall

Inglismaa meedia: Mancheste United plaanib ridu täiendada Leicesteri tähtmängijaga

Mõned päevad tagasi kirjutas kohalik Manchesteri ajaleht, et United on huvitatud Leicesteri keskväljamootori James Maddisoni teenetest ning hoiab mehel pingsalt silma peal.

Nüüd, aga valab õli tulle ka Inglismaa väljaanne The Times ning väidab, et Manchester Unitedil on plaanis testida Leicesteri kontrolli mehe üle ning teha järgmisel suvel pakkumine Maddisoni ostuks. Asja muudab tõenäolisemaks fakt, et ka Ole Gunnar Solskjær on avalikult inglase mänguoskusi kiitnud.

Väidetavalt oleks United juba sel suvel proovinud meest enda juurde meelitada, kuid ei soovitud “tulega mängida”, sest juba oldi oma ridu täiendatud ühe Leicesteri vaieldamatu liidri Harry Maguireiga.

Leicester on küll juba eelnevalt öelnud, et mees pole müügiks, kuid nagu seda oli näha Maguire puhul, siis õige hinna eest on kõik saadaval. Lisaks sellele on Leicesteri võimalik ka Maddisoni pealt korralik kasum teenida. Mees osteti 2018. aastal Norwichist kõigest 20 miljoni Naelsterlingu eest. Inglase hind praegu arvatakase olevat aga koguni neli korda kõrgem.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds