Maailmameistrid on kriisis: Prantsusmaa jäi neljandat mängu järjest võiduta

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel ebaõnnestunud Prantsusmaa kandis kehva mänguvormi üle ka MM-valikturniirile, mängides kodus Bosnia ja Hertsegoviinaga 1:1 viiki. Meeskond on nüüd neli mängu järjest võiduta jäänud.

Prantslaste jaoks rikkus suures plaanis mängu Jules Kounde punane kaart, mis jättis meeskonna 51. minutil vähemusse. Selleks ajaks olid ka mõlemad mängu väravad löödud. Edin Džeko viis külalised 36. minutil juhtima ja tema tabamusele vastas vaid kolm minutit hiljem Antoine Griezmann.

Griezmanni 39. koondisekoll jäi mängus prantslaste ainsaks raamidesse läinud löögiks.

Prantsusmaa oli viimati neljas järjestikuses mängus võiduta 2013. aastal, kui jada venis isegi viie mängu peale. Selle seeria kordamist üritab Didier Deschamps’i meeskond vältida laupäeval võõrsil Ukraina vastu.

Ukrainlased viigistasid kolmapäeval Nur-Sultanis Kasahstaniga 2:2, mis tähendab, et Prantsusmaa on vaatamata tagasilöögile endiselt MM-valikturniiril oma alagrupi selge liider.