Jälgi meid

Jalgpall

Lyon tahab Alexandre Lacazette’i endale tagasi tuua

Lõppenud üleminekuakna ajal Tanguy Ndombele klubisse tagasi toonud Lyon plaanib sama teha ka Alexandre Lacazette’iga, kellel on suvel Arsenaliga leping lõppemas.

30-aastane ründaja sirgus Lyoni noortesüsteemist ja tõusis 129 tabamusega klubi üheks kõigi aegade parimaks väravakütiks, enne kui 2017. aastal 53 miljoni euro eest Londonisse kolis. Nüüd on klubi huvitatud koostöö taaselustamisest.

“Ta pakub meile huvi, kuna jättis endast klubisse märgi maha,” ütles Lacazette’i kohta Ndombeled tutvustanud pressikonverentsil Lyoni jalgpallidirektor Vincent Ponsot, lisades, et Arsenali mehega on tihedat kontakti hoitud.

Klubi president Jean-Michel Aulas ütles samal ajal Lacazette’i hankimise kohta: “Me teeme endast selle nimel kõik, ta on meie jaoks tähtis.”

Aulas tunnistas pressikonverentsil ka seda, et ta unistab veel Karim Benzema tagasi toomisest, aga Lacazette’i hankimine oleks Lyoni jaoks kindlasti palju realistlikum.

L’Équipe’i sõnul on endistest mängijatest Lyoni radaril veel ka Corentin Tolisso, kelle leping Müncheni Bayerniga lõppeb samuti tuleval suvel.

Nullindatel seitse järjestikust meistritiitlit võitnud klubi loodab suurnimede toel oma kunagise hiilguse taastada. Sel hooajal on meeskonna käekäik veel eriti kehv olnud, kui 22. vooru järel ollakse Ligue 1 tabelis alles 11. kohal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds