Jälgi meid

Jalgpall

Brasiilia püstitas MM-valiksarjas uue kaotusteta mängude rekordi

Brasiilia jätkas MM-valikturniiri suure 4:0 võiduga Paraguay üle ja koos sellega püstitati uus Lõuna-Ameerika kaotusteta valikmängude rekord.

Brasiillaste jaoks on tegu MM-valikturniiril 32. järjestikuse kaotuseta mänguga ja sellega löödi üle iseenda poolt aastatel 1954-1993 püstitatud rekord.

Viimati kaotas Brasiilia valikmängu 2015. aastal, kui võõrsil jäädi Tšiilile alla 0:2. Tegu on ühega ainult viiest kaotusest, mis koondisele alates 2006. aasta MM-valikturniirist on tulnud.

Viimaste valikturniiride edu tähendab ühtlasi seda, et alates 2016. aastast ametis olev peatreener Tite ei ole seni pidanud Selecaoga tunnistama ühtegi valikmängu kaotust.

Kohtumine Paraguayga oli Brasiilia jaoks 27. Tite juhendamisel peetud valikmäng ja sealt tuli tema aja 22. võit. Kokku on ta tänaseks brasiillasi juhendanud 70 korda ning nendest mängudest on kirjas 51 võitu, 14 viiki ja ainult viis kaotust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds