Jälgi meid

Jalgpall

Liverpool saadab Arthur Melo juba jaanuaris Torinosse tagasi?

Arthur Melo

Liverpool võib väidetavalt Juventusest laenule toodud Arthur Melo juba jaanuaris Torinosse tagasi saata, kui Inglismaa klubil õnnestub talvisel üleminekuaknal klubisse tuua mõni sobivam poolkaitsja.

Jürgen Klopp mainis suvel korduvalt, et ei kavatse keskvälja täiendada vaatamata paljude ootustele. Üleminekuakna lõpus pidi Klopp siiski oma sõnu sööma, sest vigastatud poolkaitsjate nimekiri venis väga pikaks ja klubil ei jäänud muud üle, kui klubisse üks poolkaitsja tuua.

Üleminekuakna viimasel päeval toodi Juventusest aastaks laenule Arthur Melo koos võimalusega mängija 37.5 miljoni euro eest päriseks endale osta. Klopp on otsustanud poolkaitsjat vaikselt võistkonda sulandada ja palju mänguminuteid pole veel Arthur Melole jagunud.

Väljaande Tuttomercatoweb kohaselt võib Liverpool Arthuri juba jaanuaris Itaaliasse hoopiski tagasi saata, kui talvisel üleminekuaknal õnnestub klubisse tuua poolkaitsja, kes sobib Jürgen Kloppi mängujoonisesse paremini. Brasiillane oli väidetavalt viimase hetke hädavariant, mistõttu toodigi mängija ainult laenule.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds