Jälgi meid

Jalgpall

Erik ten Hag saab jaanuaris taas hakata suurejooneliselt raha kulutama

Erik ten Hag asus Manchester Unitedi peatreeneriks tänavu suvel ning suvise üleminekuakna ajal täiendas võistkonda juba kuue uue mängijaga. Kulutatud summad ei olnud tagasihoidlikud, sest Ajaxile maksti ääreründaja Antony ja keskkaitsja Lisandro Martineze eest üle 150 miljoni euro. Ligi 70 miljonit eurot maksti ka Real Madridi poolkaitsja Casemiro eest.

Hooaeg algas kurjakuulutavalt, kui kaks esimest kohtumist kaotati, kuid selle järgnenud kuuest mängust on võidetud viis. See on tõstnud klubi sees peatreener Erik ten Hagi aktsiaid ning väljaande The Sun kohaselt on klubi valmis jaanuaris taas hollandlast usaldama ja andma tema käsutusse suure eelarve.

Üleminekuteks on jaanuaris Erik ten Hagil väidetavalt kulutada 70 miljonit naela, mis võib suureneda 30 miljoni võrra, kui klubist peaks jaanuaris lahkuma Cristiano Ronaldo. Samuti võib eelarve suureneda, kui klubist lahkuvad mõned esindusvõistkonnas olematut rolli mängivad mängijad nagu Axel Tuanzebe või Phil Jones.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds