Liverpool ja Barcelona edenesid Meistrite Liiga veerandfinaali

lewandowski vs liverpool

Prantsusmaalt 0-0 viigiga naasnud Barcelona Santiago Bernabéul Lyonile võimalust ei jätnud. Juba 18. minutil lõi Messi penaltist 1-0 ning natukene pärast seda tegi Coutinho seisuks 2-0. Selle skooriga mindigi poolajale.

58. minutil lõi Lucas Tousart külaliste poolt ühe tagasi, kuid see oli ka kõik, mis Prantsusmaa klubil Barcelonale Hispaanias vastu panna oli. Järgnesid veel 3 väravat ning 5-1 võit Barcelonale oli tõsiasi. Mängu kokkuvõtet näeb siit:

Teises eile õhtul aset leidnud kohtumises alistas Liverpool võõrsil Müncheni Bayerni 3-1. Kusjuures võõrustajad ise jalga valgeks ei saanudki, sest nende auvärava lõi Liverpooli kaitsja Joel Matip.

26. minutil viis Sadio Mane külalised 1-0 ette. 39. minutil leidis aset Joel Matipi omavärav kui ta filigraansel kombel vastaste tsenderduse väravasse lükkas. Teisel pool ajal tegid Liverpooli poolt vastavalt 69. ning 84. minutil skoori Virgil van Dijk ning Sadio Mane ja Inglismaa Kõrgliigas hetkel teist kohta hoidev Liverpool edenes veerandfinaali.

Bayerni ründestaaril Robert Lewandowskil jätkus pärast mängu kriitikanooli ka nende peatreeneri Niko Kovaci kohta, vihjates, et Inglismaal toimunud mängule mindi peale liialt kaitsva taktikaga ning see andis eelise Liverpoolile.

“Esimeses mängus ei riskinud me rünnakul piisavalt, et rohkem nende väravale ohtu kujutada. Ka täna ei mänginud me piisavalt ründavalt, sest meil ei olnud palju võimalusi ning see oligi meie probleemiks”, ütles Poola superstaar mängujärgses intervjuus.