Jälgi meid

Jalgpall

Bernardo Silva: “Ma ei ole uus Ronaldo”

Bernardo Silva

Bernardo Silva sõlmis hiljuti Manchester Cityga uue kolme aastase lepingu ning tänu oma suurepärasele vormile, on meest nüüd hakatud võrdlema ei kellegi muu kui kaasmaalasest superstaari Cristiano Ronaldoga.

Silva liitus Manchester Cityga 2017. aastal ning on saanud klubi üheks suurima mänguajaga mängijaks. Käesoleval hooajal on ta oma meeskonna eest platsile jooksnud 40. kohtumises, löönud nende jooksul 9 väravat ning andnud ka 9 tulemusliku söötu.

Pep Guardiola on meest juba Portugali suurimaks staariks nimetanud, vihjates, et Silva on koondises Ronaldo rolli üle võtmas. Mees ise nii ei arva, öeldes, et tal on veel pikk maa minna, enne kui teda Portugali koondise läbi aegade parima mängijaga võrrelda saaks.

“See, mida Ronaldo on viimase 15. aasta jooksul korda saatnud, teeb temast ühe läbi aegade parima jalgpalluri. Mind temaga võrrelda ei saa,” ütles mees Inglismaa meediale antud intervjuus.

Mõlema mehe meeskonnad pääsesid Meistrite Liigas veerandfinaali ning nüüd on tekkinud olukord, kus Portugali kahe parima mängija meeskonnad võivad omavahel vastamisi minna.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds