Jälgi meid

Jalgpall

Lionel Messi sai vigastada ning võib kolmapäeval toimuvast El Clasicost eemale jääda

Lionel Messi
Foto: Jeroen Meuwsen/Soccrates/Getty Images

Barcelona võib kolmapäevasele EL Clasicole minna vastu ilma Messita. Mees sai laupäevases 2-2 viigimängus Valenciaga vigastada, kuid mängis siiski kohtumise läbi valu lõpuni. Nüüd on kaheldav kas argentiinlane Real Madridi vastu platsile joosta saab.

Klubi peatreeneri Ernesto Valverde andis meediale antud intervjuus mõista, et tegemist on küll tõenäoliselt väikese probleemiga, kuid täpselt ei ole veel teada, mis mehel viga on.

“Peame ootama ning vaatama mida meie meditsiiniline personal ütleb. Kui ta on heas vormis, siis kindlasti sooviksime teda kolmapäeval kasutada. Ta ise mängu jooksul vahetus ei küsinud seega ei saa tegemist olla väga tõsise probleemiga”, ütles Barcelona loots mängujärgses intervjuus.

Barcelona jäi eilses La Liga kohtumises Valencia vastu 0-2 taha, kuid tänu Messi kahele väravale tuldi mängi tagasi ning rohkem skoori ei tehtud. Klubi järgmine kohtumine on Hispaania karikasarja poolfinaal kolmapäeval Real Madridi vastu.

Täna leiab Inglismaa Kõrgliigas aset Manchester City ning Arsenali vaheline kohtumine. Loe meie ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds