Lionel Messi pidi klubikarjääri 800. mängust kaotajana lahkuma

Lionel Messil täitus laupäeval 800 klubikarjääri mängu, aga seitsmekordne Ballon d’Ori võitja pidi ootamatult kaotajana väljakult ära tulema, kui PSG jäi võõrsil alla Nantes’ile 1:3.

Euroopa kohta jahtiv Nantes šokeeris pariislasi kohe mängu alguses, kui 16. minutiga 2:0 ette mindi. PSG lasi Ligue 1’s endale Katari rahade ajastul alles kolmandat korda esimese 20 minutiga kaks väravat lüüa.

Vaheajakõnet hakkas Mauricio Pochettino pidama isegi 0:3 kaotusseisus olles, kuna Nantes’il õnnestus avapoolaja lisaminutitel realiseerida veel penalti.

Teise poolaja alguses lõi Neymar Messi eeltööst kiirelt ühe tagasi, aga rohkemaks PSG suuteline ei olnud. Brasiillane raiskas 59. minutil veel penalti.

Pochettino meeskond jäi tänavu liigas võiduta seitsmendat korda. Sellele vaatamata omatakse aga 59 silma peal olles rohkem kui kümnepunktilist edu konkurentide ees.

Ka eelmisel hooajal ühes mängus PSG-le ära teinud Nantes on 38 punkti peal ja endale haarati tabeli 5. koht.