Jälgi meid

Jalgpall

Leipzigi järgmine rekordmüük? Christopher Nkunku on tõusnud pöörasesse hoogu

RB Leipzig mängis end neljapäeval 2:0 võõrsilvõiduga Atalanta üle Euroopa liiga poolfinaali ja mõistagi lõi mõlemad väravad Christopher Nkunku, kes sel kevadel olnud sisuliselt peatamatu.

24-aastane prantslane jõudis viimase 14 mängu peale 13 väravani. Sama perioodi jooksul on tema nimele kogunenud ka viis väravasöötu.

2019. aastal PSG juurest Saksamaale siirdunud ründav poolkaitsja on terve hooaja peale löönud lausa 30 väravat. Seda juba kahe võrra rohkem, kui ta oli suutnud kogu eelneva profikarjääri jooksul!

Väravasööte on hooaja jooksul Nkunku nimele läinud 18 ja kuna ta on 43 kohtumises väljakul käinud, siis on ta keskmiselt olnud osaline selgelt rohkem kui ühes väravas mängu kohta.

Kas uhke statistika toel tõuseb Nkunku Leipzigi kõigi aegade kalleimaks müügiartikliks? Väidetavalt on Punased Pullid valmis temast loobuma 75 miljoni euro eest.

Leipzigi rekordmüügis on praegusel hetkel Naby Keita 60 miljoniga Liverpoolile loovutamine. Suured rahad on viimaste hooaegadega saadud kätte ka Timo Werneri (53 miljonit), Dayot Upamecano (42,5) ja Ibrahima Konate (40) eest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds