Jälgi meid

Jalgpall

Kas Ralf Rangnick on järgmine? Norwichile kaotavad peatreenerid saavad muudkui kinga

Premier League jäi reedel ilma oma kõige staažikamast peatreenerist, kui Burnley otsustas katkestada töösuhte Sean Dyche’iga. Otsus tuli pärast 0:2 kaotust Norwich Cityle. Tegu on sel hooajal juba mitmenda korraga, kui kaotus tabeli viimasele tähendab mõne treeneri jaoks vallandamist.

Norwich on sel hooajal kokku võitnud ainult viis mängu ja tervelt kolme nende võidu järel on vastane peatreenerit vahetanud.

Omapärane jada algas jaanuari keskel, kui Norwich alistas koduplatsil Evertoni 2:1. Rafa Benitez oli Evertoni juures juba niigi suurtesse raskustesse sattunud ja allajäämine liiga uustulnukale osutus viimaseks piisaks karikas.

Möödus vaid nädal, kui Norwich lõpetas veel ühe peatreeneri piinad. Meeskond sõitis külla Watfordile ja läks koju tagasi 3:0 võiduga. Claudio Ranieri jäi mängu järel esialgu veel ametisse, aga enne järgmist mängu Watford siiski loobus tema teenetest.

Dyche’i skalp on Norwichi jaoks kahtlemata kõige uhkem. Käredahäälne endine keskkaitsja oli Burnleyt tüürinud juba alates 2012. aastast ja ta oli klubiga justkui kokku kasvanud. Ent kõiksugu tihedad sidemed unustati juhtkonna poolt kohe kui Norwichi vastu lüüa saadi.

Kas Kanaarilindude järgmine ohver on Manchester Unitedi boss Ralf Rangnick? Norwich sõidab laupäeval Punastele Kuraditele külla.

Kokku on tänavu Premier League’is nüüd ametist priiks saanud kümme peatreenerit. Dyche’i lahkumise järel jäi liiga staažikaimaks treeneriks 2015. aasta oktoobris Liverpooliga liitunud Jürgen Klopp.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds