Jälgi meid

Jalgpall

Kylian Mbappe ei taha iga kahe aasta tagant toimuvast MM-ist midagi kuulda

Prantsusmaa koondise tähele Kylian Mbappele ei sümpatiseeri mõte iga kahe aasta tagant mängitavast MM-finaalturniirist, mille suunas FIFA on hakanud liikuma.

Eelmisel turniiril juba 19-aastasena maailmameistriks tõusnud Mbappe arvab, et kui MM-i sagedamini mängida, siis kaotab see suure osa oma võlust.

“See on erakordne turniir. Selline, kus võid elu ajal vaid korra mängida,” märkis Mbappe maailmameistrivõistluste finaalturniiri kohta.

“See on eriline, kuna seda peetakse iga nelja aasta tagant ja kui seda teha iga kahe aasta tagant, siis tunduks see rohkem nagu igapäevase kogemusena.”

Mbappe kardab ka, et MM-i liiga tihe korraldamine võib tervele jalgpallile halvasti mõjuda.

“Inimesed tahavad näha kvaliteetset jalgpalli ja kogeda suuri emotsioone. Kui hakata MM-i iga kahe aasta tagant mängima, siis langeb selle tase,” lisas ta.

Praeguse seisuga on lisaks järgmise aasta Katari turniirile paigas 2026. aasta MM-finaalturniir, mida võõrustavad koos Ameerika Ühendriigid, Kanada ja Mehhiko.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds