Kas tiitel libiseb käest? Atletico Madrid kaotas Sevillale

Hispaania kõrgliigas jäi tabeli esimene meeskond Atletico Madrid võõrsil 0:1 alla Sevillale.

Juba kohtumise 8. minutil teenis Sevilla penalti, kuid Atletico väravavaht Jan Oblak näitas taset ning tõrjus Lucas Ocampose poolt sooritatud löögi. Rohkem väga palju ohtlike olukordi kumbki meeskond esimesel poolajal luua ei suutnud, kuid mäng oli üsna kindlalt Sevilla kontrolli all.

Teine poolaeg suutis Atletico paremini mängu sisse saada, kuid väravani ei jõutud. Hoopis Sevilla lõi kohtumise ainsa värava 70. minutil. Marcos Acuna suunas peaga väravasse Jesus Navase hea tsenderduse. Lõpptulemus 1:0 Sevilla poolt vaadatuna.

Kaotus Atletico jaoks tähendab, et vahe lähimate jälitajate ees sulas vaid kolmele punktile. Lisaks on Barcelonal veel üks kohtumine vähem peetud, nemad jäävad hetkel Atleticost maha nelja punktiga.