Harry Kane lõi kaks väravat, kuid Tottenham kaotas punkte

Tottenham Hotspur mängis Inglismaa kõrgliigas 2:2 viiki Newcastle Unitediga.

Kohtumise esimese värava lõi koduväljakul mänginud Newcastle 28. minutil, kui täpne oli Joelinton. Brasiilia ründaja jaoks oli see alles hooaja teine värav.

Tottenham tuli kaotusseisust aga kiiresti välja – juba 34. minutil säras tablool Tottenhami eduseis 2:1. Mõlemad väravad lõi Harry Kane.

Jose Mourinho hoolealused ei suutnud eduseisu lõpuvileni hoida. Kaks minutit enne normaalaja lõppu sahistas Tottenhami väravavõrku Joseph Willock. 2:2 skooriga kohtumine ka lõppes.

Tottenhamil oli võimalus tõusta tabelis neljandaks, kuid viik jätab nad siiski viiendaks. Newcastle jaoks jätkab 17. positsioonil.