Jälgi meid

Jalgpall

Jürgen Klopp oma hädistest tulemustest tähtsates mängudes: “Kui, mina oleksin neis süüdi…”

jürgen klopp

Jürgen Kloppil on oma, veel mitte ülimalt pika treenerikarjääri jooksul, olnud tähtsates finaalides kamaluga ebaõnne. Mees on kaotanud kuus viimasest suurest karikamängust.

Viimane lüüasaamine tuli eelmisel kevadel kui Meistrite Liiga finaalis vannuti alla Real Madridile. Täna üritatakase teha vigadeparandus kui Madriidis minnakse sama liiga tähtsamais kohtumises vastamisi Tottenham Hotspuriga.

Klopp andis mängueelses intervjuus mõista, et teda minevik ei kummita:

“Kui mina oleksin nendes kuues kaotuses süüdi olnud, siis oleksin tõsiselt mures, kuid kõikides neis kaotatud mängudes on meil olnud uskumatult palju ebaõnne. See on nii ja ma ei saa sellele midagi parata”.

Oma Meistrite Liiga teekonnal lülitas Liverpool välja nii Barcelona kui näiteks Müncheni Bayerni. Klopp usub, et meeskond on käesoleval aastal finaaliks palju paremini valmis kui seda oldi eelmisel.

“Oleme eelmisest kaotusest palju õppinud. Lisaks sellele olen tänaseks olnud paljude mängijatega koos juba 3 aastat. Oleme hoopis teine meeskond kui seda olime mullu.”

Tänane finaal algab kell 22:00.

Mängu ennustusvihjeid saad lugeda siit. Lisaks sellele teeme kogu kohtumise vältel ka spordiennustus vihjete live-blogi formaadis ülekannet, mida saad lugeda siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds