Jälgi meid

Jalgpall

Jack Wilshere: parim Portugali mängija on praegu Bernardo Silva

800 väravani jõudnud Cristiano Ronaldo pani eelmisel nädalal kõik endast jälle rääkima, aga endise Arsenali mehe Jack Wilshere’i sõnul peaks portugallastest enim tähelepanu saama hoopis Bernardo Silva.

Wilshere, kes ise on klubita ja kaalumas karjääri lõpetamist, mängiks heameelega Manchester City mehega ühes satsis.

“Ronaldo praegune Portugali parim mängija? Parim on praegu hoopis Bernardo Silva. Minu silmis on ta kõigist praegu parim. Kui homme oleks mäng, siis valiksin oma meeskonda Bernardo,” rääkis Wilshare talkSPORT-ile.

Silva lõi eelmisel nädalal Aston Villa vastu supervärava ning ta on tänavu 14 mänguga jõudnud juba karjääri rekordit kordava seitsme Premier League’i tabamuseni.

“Ta on parim,” ütles Villa mängu järel 27-aastase mängumehe kohta ka City boss Pep Guardiola. “Ta oli parim ka kaks või kolm hooaega tagasi. Tal on eriline oskus teha palliga mida iganes ta tahab.”

Silva on end paljude silmis parimaks mänginud pärast hooaega, mil Guardiola usaldas ta platsile ainult 26-ks liigamänguks. Seetõttu olevat ta tahtnud suvel ka klubist lahkuda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds