Jälgi meid

Jalgpall

Itaalia meedia sosinad: Juventus valmistub peatreeneri vahetuseks?

antonio conte

Itaalia meedia andmetel on ülimalt võimalik, et Juventus vahetab käesoleval suvel peatreenerit. Nimelt on nende praegune juhendaja Massimiliano Allegri kes on hetkel juhtimast meeskonda 5. järjestikkuse meistritiitli poole, juttude järgi otsimas uusi väljakutseid. Tuttosport.com väidab, et uue peatreeneri otsingud on täiel tuuridel käimas.

Väljaande sõnul ei saa välistada ei Zinedine Zidane`i kui isegi Pep Guardiolat, kuid peamiseks kandidaadiks on siiski hetkel töökohata olev Antonio Conte. Lisaks sellele arvatakse, et kui viimane peaks töökoha saama, siis liitub klubiga abitreeneri rollis ka legendaarne Itaalia jalgpallur Andrea Pirlo.

Conte juhendas Juventust ka aastatel 2011-2014 ning võitis klubiga 3 meistritiitlit. 2014. aastal lahkus mees Itaalia koondise etteotsa ning Juve võitude seeria sai Allegri käe all jätku.

Ka Pirlo omab Juventusega varast kogemust. Nimelt esindas mees klubi hooaegadel 2011-2015. Andrea Pirlo esindas oma karjääri jooksul Itaalia rahvusmeeskonda 116. korral ning teda peetakse üheks mõjuvõimsamaks Itaalia endiseks jalgpalluriks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds