Jälgi meid

Jalgpall

Inglismaa langes Rahvuste liigas B-divisjoni

Rahvuste liiga A-divisjoni kolmandasse gruppi kuulunud Inglismaa koondis lõpetas oma alagrupi viimasel kohal ja ilma ühegi võiduta, mis tähendab, et järgmisel Rahvuste liiga hooajal peavad nad asuma mängima tase madalamal ehk B-divisjonis.

Inglased kuulusid ühte alagruppi Saksamaa, Itaalia ja Ungariga ning mitte väga suure üllatusena näitasid parimat minekut MM-ile mitte pääsenud Itaalia ja Ungari, kes selgitasid viimases voorus alagrupi võitja.

Asjad hakkasid inglaste jaoks viltu kiskuma juba esimestest mängudest alates, kui juunis saadi kaks kaotust Ungarilt ning viigipunktid Itaalia ja Saksamaa käest. Nüüd kohtuti uuesti kahe jalgpalli suurriigiga ning saldoks jäi üks kaotus ja üks viik.

Viimane koht oli inglaste jaoks pettumus, aga siiski mitte liiga suur, sest novembris algab juba MM ning peatreener Gareth Southgate’i tulevik sõltub ikkagi MM-ist. B-alagruppi loositud inglastel tuleb esimeses faasis vastamisi minna Iraani, USA ja Walesiga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds