Jälgi meid

Jalgpall

Eesti koondis läbis Rahvuste liiga D-divisjoni täiseduga

Esmaspäeva õhtul lõppes Eesti koondise seiklus mudaliigas, kui alagrupi viimases kohtumises alistati San Marino võõrsil kindlalt 4-0. Kolmeliikmelisse gruppi loositud Eesti võitis alagrupis kõik neli mängu ning tagas täiseduga pääsu tase kõrgemale C-divisjoni.

Pääs C-divisjoni kindlustati juba üks kohtumine varem, kui kodus alistati Malta koondis 2-1. Viimasest kohtumisest San Marinoga ei sõltunud enam mitte midagi, kuid vaatamata sellele saatis peatreener Thomas Häberli platsile tuttavaks saanud algkoosseisu, mis koosnes suuresti kogenud 30+ vanuses mängijatest, kes amatööridest vastaste vastu tegid töö professionaalselt ära.

Järgmisena ootab Eesti koondist ees novembris peetav Balti turniir. Traditsiooniliselt suvel toimuv turniir toimub tänavu segi paistatud jalgpallikalendri tõttu novembris, kui ülejäänud maailma pilgud on suunatud Kataris toimuvale MM-ile.

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds