Jälgi meid

Jalgpall

Inglismaa halb ilm võib olla see, mille pärast Jürgen Klopp Liverpooliga uut lepingut ei sõlmi

Jürgen Kloppi agent Marc Kosicke andis Skysportsile mõista, et just Inglismaa halb ilma on see, miks Klopp ei pruugi soovida oma lepongut Liverpooliga pikendada.

Sakslase praegune leping klubiga kehtib 2022. aastani ning teada-tuntud fakt on, et klubi soovib teda pikemaajaliselt meeskonnaga siduda. Klopp ise on aga mõista andnud, et ta sooviks pärast käesoleva kontrahti lõppu võtta vaheaasta, kuid agendi sõnul ihaldaks mees tõenäoliselt hoopiski soojemat kliimat.

“Jürgen ning tema naine ärkavad hommikul üles ning väljas on pime. Nad saavad õhtul taas kokku, kuid jälle on pime või hall. Saksamaal on kõige halvema ilmaga aastaajal mängupaus, mille vältel siirduvad klubid tavaliselt päikese alla treeninglaagrisse. Samal ajal peavad Inglismaa treenerid valmistuma kolmeteistkümneks sel perioodil peetavaks mänguks,” selgitas Kosicke Jürgen Kloppi soovide tagamaid.

“Peame ootama ning vaatama kuidas asjad arenevad ning eks näis kas kliimamuutused toovad parema ilma ainult Saksamaale või ka Inglismaale,” naljatas sakslane intervjuu lõpetuseks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds