Jälgi meid

Jalgpall

Eden Hazard: “Siinsed fännid on õiged fännid”

Real Madrid kohtub kolmapäeval Meistrite Liiga alagrupiturniiri avavoorus PSG-ga. Hispaania klubi uusim tähtmängija Eden Hazard andis meediale mängule eelnevas intervjuu mõista, et Hispaanias käivad asjad hoopis teistmoodi kui Inglismaal.

“Siinsed fännid on õiged fännid. Selliseid on Inglismaal vähe. Seal on küll kõik jalgpallist huvitatud ning sellest räägitakse pidevalt, kuid inimesed pole oma lemmikklubide niivõrd fanaatilised pooldajad kui hispaanlased,” ütles Hazard.

“Kui Chelseaga kaotasime, siis olime nagu ka fännid pettunud, kuid see ei mõjunud kunagi katastroofina. Siin saan ma, aga inimestega rääkides aru, et meilt ei oodata mitte midagi muud kui Meistrite Liiga võitu. Sellepärast see klubi ongi liiga konkurentidest enam ära võitnud,” jätkas Belgia koondise tähtmängija usutlust meediale.

“Olen juba pikka aega teadnud. et tahan Real Madridi tulla. Ma ei pidanud nii kauaks Stamford Bridgele jääma, kuid samas võitsime midagi pea iga aasta, seega oli üpriski lihtne ning mugav seda teha,” andis Hazard mõista, et oli Chelseas kui mugavustsoonis.

PSG ning Real Madridi mõõduvõtt leiab aset homme Pariisis algusega kell 22:00.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds