Jälgi meid

Jalgpall

Inglasest ründekuulsus nimetas meeskonna esitust Šotimaa vastu piinlikuks

Euroopa meistrivõistluste avamängus Horvaatiast vaevaliselt jagu saanud Inglismaa ei leidnud korralikku hoogu ka teises mängus, kui Šotimaaga tehti väravateta viik. Ründelegend Ian Wright nimetas esitust piinlikuks ja kritiseeris peatreeneri Gareth Southgate’i otsuseid.

Southgate võib rahul olla kahe nullimänguga, kuid rünnakul on meeskonnal kõvasti vajaka jäänud. Eriti kahvatu on seni olnud Harry Kane, kes saanud 152 mänguminuti peale kirja vaid kolm lööki, millest ükski pole raamide vahele lennanud ja ainult kuus karistusalas tehtud pallipuudet.

“Miks ta (Phil) Fodeni välja võttis? Phil Foden poleks minu arust pidanud täna mitte mingil juhul väljakult lahkuma. Seda oli väga pettumust valmistav vaadata,” rääkis Wright, kes 90ndatel ka ise koondist esindas. “Siis on sul keegi nagu Jadon Sancho pingi peal, kes sai sel hooajal kirja 16 väravat ja 20 väravasöötu ning ta ei saa isegi platsile, kui meil on vaja võimalusi luua.”

“Võime rääkida Harry Kane’ist ja millised väravavõimalused tal võinuks olla või kui palju tal pallipuuteid pole olnud, aga samal ajal, kes me üldse loome piisavalt palju võimalusi?”

“Me peaksime olema turniiri favoriidid ja vaadake meie seisu – see on piinlik. Mul oli täna meie pärast piinlik!”

Southgate on õiget koosseisu otsimas ja kohtumine Šotimaa vastu tähistas 32. järjestikust mängu, kus ta saatis platsile erineva algrivistuse. Ühtlasi oli see Inglismaa läbi aegade kõige noorem suurturniiril kasutatud algkoosseis, kui mängijate keskmiseks vanuseks jäi 25 aastat ja 31 päeva.

Kolm Lõvi proovivad järgmisena möirgama hakata 22. juunil, kui kohtumises Tšehhiga selgitatakse omavahel välja D-alagrupi võitja.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds