Jälgi meid

Jalgpall

Hispaania peatreener lõi Alvaro Morata kaitseks statistika letti: ainult Harry Kane on temast rohkem väravaid löönud

Hispaania alustas jalgpalli EM-i pettumust valmistava 0:0 viigiga Rootsi vastu ja järgmistes mängudes on kindlasti vaja hakata väravaid lööma. Neid loodab peatreener Luis Enrique endiselt Alvaro Moratalt, kelle kaitseks on ta muljetavaldava statistika välja käinud.

Hispaanlased olid vastasest avamängus löökidega 17:4 üle ning raamidesse ürituste arvestuses jäi seis 5:0, aga meeskonnal polnud mitte kedagi, kes palli võrku paneks.

Morata luhtas ise paar väga head võimalust ja lahkus mängust Sevilla publiku vilekoori saatel. Enriquel on aga enne teist mängu Poolaga usk Juventuse mehesse säilinud.

“Meil on maksimaalne usk Moratasse,” ütles Enrique mängueelsel pressikonverentsil.

“41 mänguga on temast koondises ainult üks mängija rohkem väravaid löönud, see oli (David) Villa. Raul ja (Fernando) Torres, kui tuua välja mõned nimekamad mängijad, ei suutnud nii palju väravaid lüüa. Ja teiste meeskondade peale on ainult üks mängija esimese 40 kohtumisega löönud Moratast rohkem väravaid – selleks on keegi Harry Kane. Seda ei suutnud ei (Kylian) Mbappe, ei (Robert) Lewandowski ega (Romelu) Lukaku.”

Moratal on 41 koondisematšiga kirjas 19 tabamust. Viimase kümne kohtumisega on aga temalt tulnud vaid kolm väravat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds