Jälgi meid

Jalgpall

Hazard Real Madridi kuulujuttudest: “Mitte midagi ei ole tehtud”

Eden Hazard

Belgia rahvuskoondise ning Chelsea jalgpalliklubi staarmängija Eden Hazard andis hiljutises intervjuus mõista, et kuulujutud nagu tema Real Madridi siirdumine oleks põhimõtteliselt kokkulepitud, on tõest kaugel.

Meest on Hispaania suurklubiga seostatud juba mitmeid kuid. Isegi fakt, et Hazard räägib Chelsea klubi eest mängimisest ning Londonis elamisest ainult positiivselt, ei paista kõlakad vaibuvat.

Jutud said tegelikult alguse juba eelmise aasta suvel kui Hazard mainis meediale antud intervjuus, et Real Madridi eest mängimine on iga mängija unistuseks. Ometigi ei liikunud 28-aastane belglane oma koondisekaaslase Thibaut Thibaut Courtoisi jälgedes ning jäi Londonisse.

Tõsiasi, et Real Madridi peatreeneks määrati taas Zinedine Zidane, ainult lisas õli tulle ning preagused kõlakad on tõsisemad kui kunagi varem.

Chelsea jaoks teeb olukorra eriliselt keeruliseks see, et klubil lasub mängijate ostmise keeld ning staarmängija lahkudes ei saaks nad teha kellegiga asendada.

Hazardi leping klubiga kehtib järgmise aasta suveni. Mees on käesoleval hooajal löönud Inglismaa Kõrgliigas 13 väravat ning andnud 11 resultatiivset söötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds