Jälgi meid

Jalgpall

Gerard Pique ja peatreener Xavi jagelesid keskkaitsja mänguaja üle

Barcelona keskkaitsja Gerard Pique ja peatreener Xavi väidetavalt pidasid riietusruumis maha sõneluse kogenud keskkaitsja vähese mänguaja üle.

35-aastase Pique mänguaeg on tänavu kahanenud üsna minimaalseks ja hispaanlane on väljakule pääsenud kõigest kahes kohtumises. Peatreener Xavi esimene valik keskkaitsesse on olnud Eric Garcia ja Ronald Araujo paar ning suvel toodi keskkaitsesse samuti Jules Kounde ja Andreas Christensen.

Kogenud Pique pole väidetavalt oma mänguajaga rahul ning kaotusega lõppenud kohtumises Müncheni Bayerni vastu keesid tunded üle. Väljaande The Mirror kohaselt kaebas Pique meeskonnakaaslastele oma vähese mänguaja üle ning vestlus kuulis pealt peatreener Xavi, kes võttis Pique öeldut isiklikult.

Hetkeseisuga puudub info, et sõnelusega oleks kaasnenud mingid karistused või sanktsioonid, aga Pique tulevik Barcelonas on igatpidi kahtluse all.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds