Jälgi meid

Jalgpall

Celticu peatreenerist Ange Postecogloust saab Leicesteri juhendaja?

Celticu peatreener Ange Postcoglou on väidetavalt üks kandidaat Leicester City peatreeneriks, kui Brendan Rodgers peaks saama vallandatud.

Rodgersi tulevik Leicester City juhendajana on väga suure kahtluse all, sest Premier League’is on seitsme mänguga kogutud kõigest üks punkt. Avavoorus saadud viigile on järgnenud kuus järjestikust kaotust. Eelmisel nädalavahetusel saadud 6-2 kaotus Tottenham Hotspurilt pani isegi Rodgersit ennast tunnistama, et tema koht võib ohus olla.

Põhja-Iirlase vallandamine pole Leicesteri poolt siiski niisama lihtne, sest treeneriga sõlmiti pikaajaline leping, mille lõpuni on jäänud veel kolm aastat. Rodgersi tööst vabastamine läheks väidetavalt maksma ligikaudu 10 miljonit naelsterlingut.

Juhul, kui Leicester otsustab Rodgersi ikkagi vallandada, siis väljaande The Scotsman kohaselt on klubi kaalumas Celticu peatreeneri Ange Postecoglou palkamist või vähemalt selle üritamist. Šotimaa hiiu juhendajat seostati ka Brighton & Hove Albioni treeneriametiga, kuid selle positsiooni hõivas Roberto De Zerbi.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds