Jälgi meid

Jalgpall

Frank Lampard võib Londonis treenerina uue võimaluse saada

Tänavu jaanuaris Chelsea poolt vallandatud Frank Lampard võib järgmisel hooajal juba uut Londoni klubi Premier League’is juhendada. Ta on tõusnud tõsiseks kandidaadiks Crystal Palace’i peatreeneritoolile, mis suure tõenäosusega suvel vabaneb.

Lõuna-Londoni klubi tüürib alates 2017. aastast endine Inglismaa koondise peatreener Roy Hodgson, kellel on käsil lepingu viimane aasta ja Palace ei ole kiirustanud seda pikendama.

Üheks peamiseks viivitamise põhjuseks võib olla Hodgsoni vanus – ta on 73-aastasena Premier League’i kõigi aegade vanim peatreener – ning klubi võib soovida ka muuta oma filosoofiat, olles juba mitu hooaega olnud liigas lihtsalt statisti rollis.

Koos Hodgsoniga pole Palace kunagi lõpetanud liigatabelis kõrgemal 11. kohast, aga samal ajal pole klubi kordagi ka liigast väljakukkumine ohustanud – nelja hooaja peale on halvim lõppkoht olnud 14.

The Telegraph kirjutab, et Lampard on tõusnud Palace’i esimeseks valikuks, kui lõpuks otsustataks Hodgsonist loobuda.

2018. aastal Derby County juures treenerikarjääri alustanud Lampard viis Chelsea oma esimese hooaja jooksul Premier League’is neljandale kohale ja Inglismaa karikavõistlustel finaali, kuid tema juhtimisel oli meeskonnal tänavu väga ebastabiilne hooaja esimene pool.

Klubi ajaloo üks edukamatest mängijatest löödi treenerikohalt minema pärast 84 mängu, millest Lampard tõi meeskonnale 44 võitu, 17 viiki ja 23 kaotust.

Palace’it on tänavu suvel igal juhul ees ootamas suured muutused, kuna Hodgsoni lepingu kõrval on klubil pikendamata kontraht ka koguni 15 esindusmeeskonna mängijaga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds