Jälgi meid

Jalgpall

Evertoni uueks peatreeneriks on saamas portugallane, kellest klubi varem kaks korda loobunud

Rafa Benitezi minema löömise järel uut peatreenerit otsima jäänud Everton on väidetavalt sobiva kandidaadi välja valinud. Selleks saab Vitor Pereira.

Daily Mirrori ajakirjaniku David Maddocki sõnul pannakse Pereira tõenäoliselt pukki enne nädala lõppu.

53-aastane portugallane on vabaagent, olles detsembris saanud Fenerbahce poolt kinga vaid pool aastat pärast seda kui ta palgati.

Pereira karjäär on olnud väga vastandlike tulemustega. Ta tegi endale suures jalgpallis nime aastatel 2011-13 FC Porto juures, tuues klubile neli erinevat tiitlit ja kaotades 93-st mängust ainult 12, ning ta on edukalt töötanud ka Kreekas Olympiacosega, aga Fenerbahce poolt on Pereira juba kaks korda vallandatud ja 2017. aastal ei tulnud tal asjad välja 2. Bundesligas, kus ta pidi 1860 Müncheni liigasse püsima jätma.

Endine poolkaitsja on treenerina töötanud veel Saudi Araabias ja Hiinas.

The Guardiani andmetel on Pereira varasemalt juba kaks korda Evertoni radaril olnud – 2013. aastal kui David Moyesi järglane ja 2019. aastal pärast Marco Silva vallandamist.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds