Jälgi meid

Jalgpall

Ennatlikud väited suurtehingust on Lyoni pahandanud

Väidetavalt on Lyoni poolkaitsja Bruno Guimaraes 36 miljoni euro eest Newcastle Unitedisse siirdumas, aga midagi ametlikku veel pole ja seetõttu on Prantsusmaa klubi meediaga pahandanud.

Mitmed väljaanded väidavad, et klubid on omavahel tehingus kokkuleppele jõudnud ja Guimaraesil olevat juba ka Newcastle’iga käed löödud, aga päris sinnamaale pole siiski asjad jõudnud.

Lyon teatas: “Olympique Lyonnais eitab kategooriliselt valeinformatsiooni, mida on levitanud mitmed meediaväljaanded seoses Newcastle’i ja OL-i kokkuleppega Brasiilia koondise poolkaitsja Bruno Guimaraesi üleminekus. Praegusel üleminekuteperioodil, mil igat väiksematki kuulujuttu esitatakse tõena, tuletab Olympique Lyonnais meelde, et tõsiselt tuleb võtta ainult informatsiooni, mille klubi ametlikult on edastanud.”

Brasiilia koondises kolm mängu teinud ja suvel olümpiavõitjaks tulnud Guimaraes mängib Lyonis alates 2020. aasta algusest, mil ta 20 miljoni euro eest Athletico Paranaensest hangiti. Teda tuntakse hea sööduoskuse ja võitluslikkuse poolest ning 24-aastase mängumehe ümber on tiirelnud ka PSG, Manchester United ja Arsenal.

Kui Guimaraesi üleminek siiski toeks saab, oleks ta Newcastle’i kolmas talvine ost. Kokku 45 miljonit eurot on välja käidud kaitsja Kieran Trippieri ja ründaja Chris Woodi eest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds