Enamuse kohtumisest vähemuses mänginud Arsenal võitles Chelsea vastu välja viigi

luiz punane

Eilses nädalasiseses Inglismaa Kõrgliiga avavooru viimane kohtumine Chelsea ning Arsenali vahel ei pannud publikut pettuma. Nähti nii väravaid kui punast kaarti. Mäng lõppes 2-2 viigiga.

Chelsea läks, arvulises ülekaalus mängides, kohtumist kahel korral juhtima, kuid mõlemal juhul ei suudetud eduseisu hoida ning Arsenali viigiväravad Frank Lampardi juhitud meeskonnal 3-punkti võtta ei lasknud.

Esimesel poolajal dikteeris mängukäiku Chelsea ning õnnestuti ka paaril korral ohtliku olukorra tekitamisel. 25. minutil teenis Arsenali keskkaitsja David Luiz karistusalas punase kaardi, millele järgnenud penalti Jorginho meisterlikult realiseeris.

Chelsea jätkas mängu domineerimist, kuid nii Hudson-Odoi kui Antonio Rüdiger ei suutnud oma võimalusi ära kasutada ning eduseisu kahele väravale viia.

Teine hooaeg oli kodumeeskond taas kontrollivas rollis, kuid nii intensiivselt enam teist tabamust ei otsitud. Hoopiski Arsenal oli see, kes Gabriel Martinelli väravast vastase võrku sahistas. Tegemist oli 18-aastase ründaja hooaja 10. väravaga.

6 minutit enne mängu lõppu õnnestus Chelsea`l Cesar Azpilicueta väravast taas juhtima minna. Arsenalil ei läinud, aga kaua, et viik taas jalule seada. Juba 3 minutit hiljem skooris Hector Bellerin ning 1-punkt mõlemale oli tõsiasi.