Kolmapäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 7.50  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 150€.

Leicester vs. West ham

(21:30 TV3 Sport)

Leicester City tuleb kohtumisele negatiivsete emotsioonide pealt, sest juba kaks vooru järjest on kaotatud eeldatavatele autsaideritele. Selle tõttu on ka tabelis langetud kolmandale positsioonile.

West Ham alustas Moyesi käe all bravuurikalt, kui Bournemouthi võideti 4:0, kuid peale seda on teenitud kahe vooruga üks punkt. Viimati viigistati Evertoniga 1:1.

Meeskonnad kohtusid omavahel detsembri lõpus ning selles kohtumises jäi West Ham koduväljakul Leicesterile 1:2 alla.

Valik kombosse on, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. West Hami puhul jääb silma tendents, et nad löövad võõrsil mängudes rohkem väravaid just teisel poolajal – ligi 70% kõikidest väravatest. Samuti lööb Leicester üle poolte oma väravatest just teisel poolajal, eriti resultatiivsed ollakse 60+ minutitel, kui lüüakse 41% oma kõikidest väravatest.

Meie valik: Rohkem väravaid teisel poolajal (2.02@ Coolbet)

Tottenham vs. Norwich

(21:30 ülekanne puudub)

Tottenhami ja Jose Mourinho kohal on tumedad murepilved. Viimased neli vooru ollakse võiduta, tabelis on langetud kaheksandaks ning vahe esinelikuga on 8 punkti. Lisaks ei saa üle ega ümber Harry Kane´i vigastusest.

Norwich on iseloomuga meeskond. Tabelis hoitakse küll viimast kohta, kuid mängijad usuvad veel endasse ning teevad kõik, et Norwichi liigast välja langemisest päästa. Viimases voorus võideti 1:0 Bournemouthi.

Viimane omavaheline kohtumine Detsembri lõpus ning selles kohtumises leppisid meeskonnad 2:2 viiki.

Kombosse lisame valiku, et mõlemad skoorivad ja kokku üle 2.5 värava. Norwich laseb endale keskmiselt lüüa lausa 1.96 väravat kohtumise kohta, mis on konkurentsitult kõige kõrgem näitaja. See tähendab, et isegi Tottenham peaks väravate löömisega hakkama saama. Samas on Tottenhami enda kaitse tõeline küsimärk mängudes, kus nad aktiivselt ründama peavad.

Meie valik: Mõlemad skoorivad ja üle 2.5 (2.0 @ Coolbet)

Manchester United vs. Burnley

(22:15 TV3 Sport 2)

Liigas viiendat positsiooni hoidev Manchester United võtab koduväljakul vastu Burnley, kes suutis viimases voorus 2:1 alistada Leicesteri. Mõlemad meeskonnad peavad hakkama saama ilma oma parima väravalööjata. Manchester ilma Rashfordita ja Burnley ilma Barnesita.

Viimases omavahelises kohtumises kuu aega tagasi võttis 2:0 võidu Manchester United.

Kombosse lisaks valiku, et Burnley teenib rohkem hoiatuskaarte kui Manchester United. Burnley teenib kahe meeskonna arvestuses küll vähem kollaseid kaarte, kuid enamik nendest teenitakse just endast tugevamate klubide vastu. Ka viimases omavahelises kohtumises teenis Burnley lausa neli kollast kaarti.

Meie valik: Rohkem hoiatuskaarte Burnley (1.85 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 7.50

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 150€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.