Jälgi meid

Jalgpall

Dortmundi Borussia on Jadon Sancho klubist lahkumise korral asendust otsimas Prantsusmaalt

Suure tõenäosusega on Dortmundi Borussiast lahkumas Jadon Sancho, keda eelkõige üritab endale meelitada Manchester United. Tundub, et selleks käiguks on Saksamaa klubi igati valmis ning juba seostatakse Bundesliga hiiuga Memphis Depayd.

Oma karjääri jooksul varasemalt ka PSV-d ja Manchester Unitedit esindanud Depay pallib hetkel Prantsusmaa kõrgliiga klubis Lyon. Väidetavalt on Dortmundi Borussia valmistamas ette 45 miljoni euro suurust tehingut, mis viiks hollandlase Bundesligasse.

Valjaande Bild andmetel soovib Depay klubist lahkuda, sest Lyonil ei õnnestunud kindlustada järgmiseks hooajaks kohta Meistrite Liigas(teoreetiliselt on see veel võimalik, kui tänavune Meistrite Liiga võidetakse).

Sancho on juba pikemat aega Manchester Unitedi üks peamisi sihtmärke, kuid veel ei ole Dortmundi Borussiaga hinnas kokkuleppele saadud. Lõppenud hooajal lõi Sancho Bundesligas 17 väravat ja ka 17 resultatiivset söötu.

Memphis Depay arvele Prantsuse kõrgliigas jäi 13 kohtumisega 9 väravat ja 2 resultatiivset söötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds