Jälgi meid

Jalgpall

Dani Alves ootab Lionel Messit Barcelonasse tagasi

Dani Alves on Barcelona ridades teinud eduka comebacki ja brasiillane meelitab nüüd Lionel Messit sama tegema.

Brasiilia vanameister arvab, et Messi ei sobi PSG-sse ja pole Pariisis üldse eluga rahul.

“Messi ei tunne end praegu õnnelikuna,” ütles Alves intervjuus ESPN-ile. “Minu silmis ei kuulu ta sinna. Praegusel hetkel on Leo talle mittesobivas kohas. Leo küsis minult alati, et kus ta võiks olla õnnelikum kui siin?”

“Minu näol on tõestus olemas, et kuskil mujal polegi parem. Mingil põhjusel ei ole Leo praegu siin, aga loodan, et ta saab naasta.”

Alves ise on Barcas vähemalt selle hooaja lõpuni. Ta on pärast jaanuaris oma teise debüüdi tegemist meeskonna eest kokku pidanud kaheksa mängu ning jõudnud neis ühe värava ja kolme väravasööduni. Tema abiga on meeskonnal õnnestunud ka viimases kolmes La Liga voorus kaks nullimängu teha.

Messi on samal ajal tegemas oma profikarjääri halvimat aastat. 18 Ligue 1 mänguga on ta enda nimele saanud kaks väravat ja seitsmekordne Ballon d’Ori võitja pole täishooaegade arvestuses varasemalt kordagi vähem kui kuue liigavärava peale jäänud. Kõikide sarjade peale on argentiinlase nimel seitse tabamust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds