Jälgi meid

Jalgpall

Dani Alves: ma ei kulutaks Haalandi hankimiseks palju raha, Mbappe toomiseks aga küll

Kylian Mbappe ja Erling Haaland on kaks noort jalgpallimaailma ründekuningat ning ühte teisele eelistada on raske. Legendaarsel Dani Alvesil on aga kindel lemmik siiski olemas.

Jalgpalliajaloo kõige pärjatum mängija on Mbappe talendi suur austaja, aga Haalandist ei arva ta suurt midagi. Vähemalt ei oleks ta valmis norralase peale suurt summat hakkama panema.

“Mbappe on võrreldes Haalandiga igas aspektis terviklikum mängija,” märkis Alves. “Ma ei teeks Haalandi nimel hullumeelseid asju. Tõesõna, ma ei kulutaks tema peale palju raha.”

“Mbappe peale oleksin ma nõus suure summa välja käima, aga mitte Haalandi peale  Kui teha üüratu investeering, siis tuleb seda teha parimal võimalikul viisil. Kui see sõltuks minust, siis panustaksin Mbappe peale.”

Alves võib Barcelonas uuel hooajal emma-kummaga tiimikaaslaseks saada, kuna klubi on seostatud nii Mbappe kui Haalandiga.

Statistilised numbrid on iseenesest mõlemal mängijal hirmuäratavad.

23-aastane Mbappe on klubikarjääri peale 272 kohtumisega löönud 190 väravat ja jaganud 99 väravasöötu. Lisaks on tal koondise eest 54 matšiga kirjas 26 väravat ja 21 söötu.

Prantslasest kaks aastat noorem Haaland on klubijalgpallis 178 matšiga teinud 129 väravat ja kogunud 34 söötu ning Norra koondises on temalt 17 mänguga tulnud 15 väravat ja kaks söötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds