Jälgi meid

Jalgpall

Chelsea soovib soetada Robert Lewandowskit

The Daily Mirrory sõnul on Chelsea tõsiselt huvitatud Robert Lewandowskist ning seda klubi võimalikust üleminekukeelust hoolimata. Lisaks sellele soovitakse soetada ka teise Saksamaa suurklubi – Borussia Dortmundi mängumees Alexander Isak.

Chelsea sai hiljuti UEFA-kt karistada, sest rikkus noormängijatega lepingu sõlmimise reeglit ning klubile määrati uute mängijate ostmise keeld.

Sellegi poolest loodavad Londoni klubi asjapulgad, et keelust suudetakse mööda hiilida või see vähemalt aasta võrra edasi lükata nagu sellega sai hakkama FC Barcelona aastal 2016.

Chelseal on uusi mängijaid hädasti vaja, sest üpriski tõenäoline on nende hetke suurima staari Eden Hazardi lahkumine Real Madridi. Lisaks sellele lahkub suvel meeskonnast ka jaanuaris laenulepingu alusel klubisse toodud Gonzalo Higuaín.

30-aastane Robert Lewandowski on olnud käesoleval hooajal taas suurepärases vormis ning löönud 27 liigakohtumise jooksul 21 väravat. Lisaks sellele täitus tal laupäevases 5-0 võidumängus Dortmundi Borussia üle 200 löödud väravat Bayerni klubi eest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds